Flohmarkt Zahl der Lose: 513
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2492512
11717
406
Flea Market
Fa doboz, kopott, jó állapotú, 28x18x11cm 2492509
11718
406
Flea Market
Fa doboz, kopott, sérült, 28x17x8cm
2491178
11719
406
Flea Market
Vegyes bolhatétel, (alabástrom oroszlán, tercia tányér, vekker, gyertyatartó, doboz, kártya, borsörlő, bross stb.) Sérült. 2354362
11720
406
Flea Market
Tollgyűjtemény, golyóstollak, töltőtollak, töltőceruzák. Nagyon sok, benne jó márkák Parker, Jaguar, ezüst, stb. Régi szivaros dobozban. 2506039
11721
406
Flea Market
Afrikai fedeles doboz oldalán figurákkal, faragott fa, repedéssel, m: 12 cm, h: 32 cm
2511307
11722
406
Flea Market
Retro elektromos lámpa, fém és üveg testtel, üveg búrával, apró kopásnyomokkal, működik, égővel, m: 45 cm 2511283
11723
406
Flea Market
Orientális, négy lábon álló fém kanna fedéllel, gazdag trébelt ornamentikával díszített, alján jelzett, kopott, apró sérülésekkel, m: 22 cm, 2511265
11724
406
Flea Market
Royal Queen Sheffield ezüstözött fém fűszertartó 3 db szóróval, alján jelzett, kopott, kettő szóró teteje laza (elhasználódott menettel), m: 16 cm, szórók m: 8 cm
2511774
11725
406
Flea Market
össz. 3 db régebbi dekoratív fém sütőforma, 2 db közepes méretű, egyik m: 8 cm és d: 14,5 cm; másik m: 6,5 cm és d: 16 cm. Egy nagyobb méretű: 10x20x30 cm. Mindegyik kopásnyomokkal 2511767
11726
406
Flea Market
össz. 3 db régebbi dekoratív könnyűfém sütőforma, egyik közepes méretű, tetején oroszlánt ábrázoló plasztikus díszítéssel, 14x18,5x13,5 cm; egyik kis méretű plasztikus szárnyas díszítéssel, m: 6 cm és h. 6,5 cm; másik kis méretű m: 5 cm és d: 7 cm. Mindegyik kopásnyomokkal 2511787
11727
406
Flea Market
Mappin & Webb ezüstözött fém fedél. Jelzett. Apró horpadással, kopásnyomokkal. m: 15 cm, 19x25,5 cm
2511808
11728
406
Flea Market
Réz gyertyatartó, ötágú, kopott, m: 17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF