Flohmarkt Zahl der Lose: 513
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2505577
11887
406
Flea Market
Fa doboz, réz veretes díszítménnyel. 34x11x9cm
2505580
11888
406
Flea Market
Unicum karton doboz, kopásnyomokkal, 18x23x8 cm
2505582
11889
406
Flea Market
Díszes fa bortartó, bőr fogantyúval, fém kapoccsal, 35x11x11 cm 2505584
11890
406
Flea Market
Régi, fa doboz, tetején lovas vadászjelenetet ábrázoló képpel, kopott 28×21×6 cm 2505586
11891
406
Flea Market
Fa festőállvány, apró sérülésekkel, m: 44,5 cm 2505588
11892
406
Flea Market
Fa könyvtartó, apró sérülésekkel, m: 21 cm 2505626
11893
406
Flea Market
2 db Régi kovás pisztoly gyűjtői replikája, egyik sérült h: 44 és 29 cm 2506888
11894
406
Flea Market
1 db intarziás és 1 db spanyolozott antik fa doboz. Sérülésekkel, kopásokkal. 30x21x13,5 és 15x18x5,5cm
2506883
11895
406
Flea Market
Fém rózsás kínáló, kopott, 20x16x9 cm
2507349
11896
406
Flea Market
Ferrari / Fila hátitáska, vászon, 28x33cm 2507354
11897
406
Flea Market
Ferrari / Puma válltáska, műbőr, 25x24cm
2507357
11898
406
Flea Market
Vespa válltáska, műbőr, 33x23cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF