Flohmarkt

Zahl der Lose: 513

Fa doboz, réz veretes díszítménnyel. 34x11x9cm
11887.

Rufpreis:
3 000 HUF

Unicum karton doboz, kopásnyomokkal, 18x23x8 cm
11888.

Rufpreis:
3 000 HUF

Díszes fa bortartó, bőr fogantyúval, fém kapoccsal, 35x11x11 cm
11889.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi, fa doboz, tetején lovas vadászjelenetet ábrázoló képpel, kopott 28×21×6 cm
11890.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Fa festőállvány, apró sérülésekkel, m: 44,5 cm
11891.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Fa könyvtartó, apró sérülésekkel, m: 21 cm
11892.

Rufpreis:
1 600 HUF
38

2 db Régi kovás pisztoly gyűjtői replikája, egyik sérült h: 44 és 29 cm
11893.

Rufpreis:
6 000 HUF

1 db intarziás és 1 db spanyolozott antik fa doboz. Sérülésekkel, kopásokkal. 30x21x13,5 és 15x18x5,5cm
11894.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fém rózsás kínáló, kopott, 20x16x9 cm
11895.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ferrari / Fila hátitáska, vászon, 28x33cm
11896.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ferrari / Puma válltáska, műbőr, 25x24cm
11897.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vespa válltáska, műbőr, 33x23cm
11898.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF