Flohmarkt Zahl der Lose: 513
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2454708
12007
406
Flea Market
Vegyes evőeszközök, benne ezüst nyelű, ezüstözött, vas is.
2475963
12008
406
Flea Market
Virágmintás gyertya, sérült. m: 15cm
2475998
12009
406
Flea Market
Berndorf alpakka leveses merőkanál. jelzett, kopott, h:30cm
2475991
12010
406
Flea Market
Tűgobelines pudrié d:7,5cm, és parfümös üveg m:9,5cm. 2431209
12011
406
Flea Market
Szecessziós fogvájótartó és tálka, + ón pohárka, kopásnyomokkal, h: 12 cm, 15×11 cm, m: 6,5 cm 2482627
12012
406
Flea Market
Svejk a derék katona (posztó) m: 9,5cm, Kisbíró (fa) m: 15 cm 2483627
12013
406
Flea Market
6 db alátét és dugós kiöntő, tartóban, tartón kis sérülés, 13×6 cm
2475986
12014
406
6500
Flea Market
Angol, ezüstözött szervírozó készlet, jelzett, karton dobozban, h: cca. 25 cm 2390606
12015
406
Flea Market
Borostyán ékszer szett. nagyilánc, karlánc, gyűrű.
2511312
12016
406
Flea Market
5 db csengővel ellátott dísz tárgy ganésa és más hindu istenség figurával, falra akasztható, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, h: 23 cm 2483591
12017
406
Flea Market
"A vezeték érintése életveszélyes!" fém tábla, kopásnyomokkal, 16,5×25 cm
2512406
12018
406
Flea Market
Retró piknik készlet (6 db evőeszköz, konzervnyitó, 2 db vágódeszka, sószóró, szalvéták), helyenként kisebb rozsdafoltokkal, műbőr tokban, 22,5x13x4 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF