Flohmarkt

Zahl der Lose: 513

Vegyes evőeszközök, benne ezüst nyelű, ezüstözött, vas is.
12007.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Virágmintás gyertya, sérült. m: 15cm
12008.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berndorf alpakka leveses merőkanál. jelzett, kopott, h:30cm
12009.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tűgobelines pudrié d:7,5cm, és parfümös üveg m:9,5cm.
12010.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Szecessziós fogvájótartó és tálka, + ón pohárka, kopásnyomokkal, h: 12 cm, 15×11 cm, m: 6,5 cm
12011.

Rufpreis:
4 000 HUF

Svejk a derék katona (posztó) m: 9,5cm, Kisbíró (fa) m: 15 cm
12012.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db alátét és dugós kiöntő, tartóban, tartón kis sérülés, 13×6 cm
12013.

Rufpreis:
1 000 HUF

Angol, ezüstözött szervírozó készlet, jelzett, karton dobozban, h: cca. 25 cm
12014.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Borostyán ékszer szett. nagyilánc, karlánc, gyűrű.
12015.

Rufpreis:
6 000 HUF

5 db csengővel ellátott dísz tárgy ganésa és más hindu istenség figurával, falra akasztható, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, h: 23 cm
12016.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

"A vezeték érintése életveszélyes!" fém tábla, kopásnyomokkal, 16,5×25 cm
12017.

Rufpreis:
1 800 HUF

Retró piknik készlet (6 db evőeszköz, konzervnyitó, 2 db vágódeszka, sószóró, szalvéták), helyenként kisebb rozsdafoltokkal, műbőr tokban, 22,5x13x4 cm
12018.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF