Flohmarkt

Zahl der Lose: 513

Régi erotikus felvétel modern kép, rózsaszín keretben. Keret külső mérete 13x26 cm
11995.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jamo Graphic hangerősítő, hangminőség-javító panelek, 8 db, kék és zöld színben, újszerű állapotban, leírással, 23,5x14 cm
11996.

Rufpreis:
2 400 HUF

Givenchy Organza eau de parfum, majdnem teli 30 ml Dobozával
11997.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyöngy nyakék fém függőkkel, d: 20 cm, belső átmérő: 12,5 cm + fém medál, d: 3,5 cm
11998.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fa ékszertartó doboz három rekesszel, fedelén fém veretes díszítéssel, 2 lába hiányzik, kopásnyomokkal, 7x12x16 cm
11999.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes diafilm tétel, 8 db, nagyrészt szocialista propagandafilmek: A labdarúgás szabályai, Budapesti hidak regénye, Árleszállítás 1953, Tömegpusztító fegyverek elleni védelem, A Szovjetúnió nagy építkezései, Új föld, valamint: A Pál utcai fiúk I-II. rész (két diafilm egy dobozban), hibátlanok.
12000.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pisztoly replika, fém és fa, gazdag florális ornamentikával díszített, apró kopásnyomokkal, h: 34 cm
12001.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Fehérorosz modern fém tartó eszköz (szalvétatartó?), gazdag népies ornamentikával díszített, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x13x4 cm
12002.

Rufpreis:
3 000 HUF

ASG Ultrair airsoft fegyver tisztító, karbantartó spray, 3 db bontatlan flakon
12003.

Rufpreis:
1 000 HUF

5 db régi oroszlánfejes akasztó, d: 5,5 és 6,5 cm
12004.

Rufpreis:
1 000 HUF

Doboz tétel ( Neocarbolax fémdoboz, kopott, m: 2,3 cm, d: 5,5 cm, Neocarbolax fémdoboz, kopott, m: 2,5 cm, d: 7,5 cm, Salvador fémdoboz, kopott, 6x2,7x0,6 cm, Gyógyszeres (papír) sérült)
12005.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy méretű faragott tölgyfalombos levélbontó 31 cm
12006.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF