Flohmarkt Zahl der Lose: 513
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2513540
11995
406
Flea Market
Régi erotikus felvétel modern kép, rózsaszín keretben. Keret külső mérete 13x26 cm 2510387
11996
406
Flea Market
Jamo Graphic hangerősítő, hangminőség-javító panelek, 8 db, kék és zöld színben, újszerű állapotban, leírással, 23,5x14 cm
2509598
11997
406
Flea Market
Givenchy Organza eau de parfum, majdnem teli 30 ml Dobozával 2511345
11998
406
Flea Market
Gyöngy nyakék fém függőkkel, d: 20 cm, belső átmérő: 12,5 cm + fém medál, d: 3,5 cm 2511327
11999
406
Flea Market
Fa ékszertartó doboz három rekesszel, fedelén fém veretes díszítéssel, 2 lába hiányzik, kopásnyomokkal, 7x12x16 cm 2509084
406
Flea Market
Vegyes diafilm tétel, 8 db, nagyrészt szocialista propagandafilmek: A labdarúgás szabályai, Budapesti hidak regénye, Árleszállítás 1953, Tömegpusztító fegyverek elleni védelem, A Szovjetúnió nagy építkezései, Új föld, valamint: A Pál utcai fiúk I-II. rész (két diafilm egy dobozban), hibátlanok. 2511306
12001
406
Flea Market
Pisztoly replika, fém és fa, gazdag florális ornamentikával díszített, apró kopásnyomokkal, h: 34 cm 2511302
12002
406
Flea Market
Fehérorosz modern fém tartó eszköz (szalvétatartó?), gazdag népies ornamentikával díszített, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x13x4 cm
2463507
12003
406
Flea Market
ASG Ultrair airsoft fegyver tisztító, karbantartó spray, 3 db bontatlan flakon 2486767
12004
406
Flea Market
5 db régi oroszlánfejes akasztó, d: 5,5 és 6,5 cm 2482648
12005
406
Flea Market
Doboz tétel ( Neocarbolax fémdoboz, kopott, m: 2,3 cm, d: 5,5 cm, Neocarbolax fémdoboz, kopott, m: 2,5 cm, d: 7,5 cm, Salvador fémdoboz, kopott, 6x2,7x0,6 cm, Gyógyszeres (papír) sérült) 2454626
12006
406
Flea Market
Nagy méretű faragott tölgyfalombos levélbontó 31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF