Flohmarkt

Zahl der Lose: 513

Machete bőr tokja 72 cm
11839.

Machete bőr tokja 72 cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Templom és Mikulás szánja, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, keretben, külső méret: 32x23 cm
11840.

Rufpreis:
6 000 HUF

Óváros erőddel, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, keretben, külső méret: 34x28 cm
11841.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fonó asszony, keleti stílusú zománckép, jelzés nélkül, keretben, kisebb kopásnyomokkal, 24,5x21,5 cm
11842.

Rufpreis:
2 400 HUF

Templomok, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, kissé kopott keretben, külső méret: 34x28 cm
11843.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kínai lakk tálca üvegbetéttel, kopott, d: 30 cm
11844.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Karácsonyi viaszgyertyák, 4 db különféle, 6 cm - 15 cm
11845.

Rufpreis:
1 600 HUF

Agancs trófea fa alapon, falra akasztható, 36x14,5 cm
11846.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lemezáru szélmalom formájú persely, forgatható lapáttal, kulccsal, m: 12 cm
11847.

Rufpreis:
4 000 HUF
17

8 db vegyes CD-ROM (informatika feladatgyűjtemény, önfejlesztés, újságmellékletek, stb.), közte egy hajlékonylemez (Floppy)
11848.

Rufpreis:
1 200 HUF

Stowasser Budapest-Warschov-Verona fuvola, 3 részes, fém és bakelit, kisebb kopásnyomokkal, eredeti tokjában, tok méret: 43,5x9x5 cm
11849.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ónix ékszertartó doboz és öngyújtó, fém szerelékekkel, kissé sérült, 11x7x6 cm és 9x5,5x5,5 cm
11850.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF