Flohmarkt Zahl der Lose: 513
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2485024
11839
406
Flea Market
2485062
11840
406
Flea Market
Templom és Mikulás szánja, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, keretben, külső méret: 32x23 cm
2485082
11841
406
Flea Market
Óváros erőddel, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, keretben, külső méret: 34x28 cm
2486748
11842
406
Flea Market
Fonó asszony, keleti stílusú zománckép, jelzés nélkül, keretben, kisebb kopásnyomokkal, 24,5x21,5 cm
2485071
11843
406
Flea Market
Templomok, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, kissé kopott keretben, külső méret: 34x28 cm
2491964
11844
406
2200
Flea Market
Kínai lakk tálca üvegbetéttel, kopott, d: 30 cm
2511448
11845
406
Flea Market
Karácsonyi viaszgyertyák, 4 db különféle, 6 cm - 15 cm
2511446
11846
406
Flea Market
Agancs trófea fa alapon, falra akasztható, 36x14,5 cm
2512400
11847
406
Flea Market
Lemezáru szélmalom formájú persely, forgatható lapáttal, kulccsal, m: 12 cm 2513106
11848
406
Flea Market
8 db vegyes CD-ROM (informatika feladatgyűjtemény, önfejlesztés, újságmellékletek, stb.), közte egy hajlékonylemez (Floppy)
2513161
11849
406
30000
Flea Market
Stowasser Budapest-Warschov-Verona fuvola, 3 részes, fém és bakelit, kisebb kopásnyomokkal, eredeti tokjában, tok méret: 43,5x9x5 cm
2512395
11850
406
Flea Market
Ónix ékszertartó doboz és öngyújtó, fém szerelékekkel, kissé sérült, 11x7x6 cm és 9x5,5x5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF