10554.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Varga 926 jelzéssel: Ló szekér mellett. Olaj, karton. Jelzett. Karton tetején kissé sérült. 24,5x34 cm