10553.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
95 000 HUF
257,45 EUR, 296,88 USD
V Dely A jelzéssel: Ligetben. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fa keretben, 31,5×27 cm