10623.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan monogrammal: Masnis lányka portréja. Akvarell, papír. Üvegezett, kopott fa keretben. 60x43 cm