10622.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőszéle. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29x21,5 cm