10617.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Olaj, farost. Apró felületi sérülésekkel. 70×50 cm