10616.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kisvárosi utca. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 35x49,5 cm