10619.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Anya gyermekével. Pasztell, vászon. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 61x42 cm