Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000HUF
9
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan (CK?) jelzéssel: Kodály Zoltán portréja, 1928. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Foltos, sérült. Dekoratív, sérült régi fa keretben, hátoldalán Schwarz Vilmos Hold u., Bp. keretező régi bélyegzőjével. 49,5x35 cm