10660.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Jelzés nélkül: Ökrös szekér. Akvarellel színezett nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 31,5x23,5 cm