10661.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jelzés nélkül: Népi ornamentika. Olaj, falemez. HCs monogrammal. XX. sz. közepe. Sérült. Fa keretben. 32,5x39,5 cm