Foto Zahl der Lose: 491
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2099588
12695
406
Photo
Reismann Mariann (1911-1991): Séta a nagypapával, feliratozott fotó, 23×24 cm 2505982
12696
406
Photo
cca 1938 Reich Péter Cornel: Kishalaknak nagy halászai, pecséttel jelzett vintage fotó, 18x24 cm
2084213
12697
406
600
Photo
Rév Miklós (1906-1998): Halászbástya, feliratozott fotó, sarkain törésnyom, 24×18 cm
2068327
12698
406
600
Photo
Rév Miklós (1906-1998): Kilátás a Gellért-szoborral, feliratozott, fotó paszpartuban, felületén törésnyom, 17×23 cm
2053968
12699
406
Photo
1956 Szőllősy Kálmán (1887-1976): A Fenség, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 40×30 cm
2053965
12700
406
Photo
Szőllősy Kálmán (1887-1976): Sad donkeys, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, sarkain kis törésnyomok, 38×30 cm
2084355
12701
406
Photo
1956 Szöllősy Kálmán (1887-1976): Mountagne church, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, felületén törésnyom, 30×39 cm 2505796
12702
406
Photo
cca 1975 Budapest, Szarka Béla pecsétjével jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 36,5x26,5 cm
2070655
12703
406
Photo
Szöllősy Kálmán (1887-1976): Nevetés, feliratozott vintage fotó, felületén kis kopásnyomokkal, 36×29 cm 2511402
12704
406
Photo
Szutor jelzéssel: Kislány vödör fürdőben. 21x29 cm
2040479
12705
406
Photo
1959 Szőllősy Kálmán (1887-1976): Windows, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 40×30 cm
2040466
12706
406
Photo
cca 1959 Szőllősy Kálmán (1887-1976): Jenny, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, sarkain kis törésnyomok, 39×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF