Foto

Zahl der Lose: 491

Kankovszky Ervin (1884-1945) Erotikus fotó sorozat 8 db pecséttel jelzett fotó, 24x18 cm
12671.

Rufpreis:
10 000 HUF
14

cca 1975 Keveházi János pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása, 17x23 cm
12672.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900 Japán zarándokok, a vintage fotó Kerny István hagyatékában volt, aki vélhetően képcsere útján jutott hozzá (leánya elmondása szerint), 15,7x21,3 cm
12673.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1977 Kolláth Mária: Ibéria, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 24x8 cm
12674.

Rufpreis:
2 400 HUF

1984 Joseph Kadar pecséttel és aláírással jelzett vintage fotóművészeti alkotása, 12x7 cm, karton 20x14,8 cm
12675.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1983 Kabáczy Szilárd (1930-2004) székesfehérvári fotóriporter és fotóművész hagyatékából a Télutó című, vintage fotóművészeti alkotás, 18x24 cm
12676.

Rufpreis:
1 600 HUF

André Kertész (1894-1985): Torzulások. Fotó, eredeti negatívról készült későbbi zselatinos ezüst nagyítás a sajtó számára. Jelzés nélkül. Apró felületi sérüléssel. 15x10 cm
12677.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1978 Kaiser Ottó: Szamárkóró című, jelzés nélküli vintage fotója, 18x24 cm
12678.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1972 Kalocsai Rudolf (?-?) budapesti fotóriporter és fotóművész hagyatékából 1 db feliratozott vintage fotó, 24x18 cm
12679.

Rufpreis:
1 400 HUF

C. Kovács István: Hídon, pecséttel jelzett fotó, 23×15 cm
12680.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Kankovszky Ervin (1884-1945) 10 db magyar népvisletes fotó sorozat 10 db pecséttel jelzett fotó, hozzá a képek leírása német nyelven 24x18 cm
12681.

Rufpreis:
4 000 HUF

12682.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF