Foto Zahl der Lose: 491
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2511262
12671
406
Photo
Kankovszky Ervin (1884-1945) Erotikus fotó sorozat 8 db pecséttel jelzett fotó, 24x18 cm 2513214
12672
406
Photo
cca 1975 Keveházi János pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása, 17x23 cm
2506416
12673
406
Photo
cca 1900 Japán zarándokok, a vintage fotó Kerny István hagyatékában volt, aki vélhetően képcsere útján jutott hozzá (leánya elmondása szerint), 15,7x21,3 cm 2506257
12674
406
Photo
cca 1977 Kolláth Mária: Ibéria, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 24x8 cm 2506394
12675
406
Photo
1984 Joseph Kadar pecséttel és aláírással jelzett vintage fotóművészeti alkotása, 12x7 cm, karton 20x14,8 cm 2506404
12676
406
Photo
cca 1983 Kabáczy Szilárd (1930-2004) székesfehérvári fotóriporter és fotóművész hagyatékából a Télutó című, vintage fotóművészeti alkotás, 18x24 cm 2508506
12677
406
15000
Photo
André Kertész (1894-1985): Torzulások. Fotó, eredeti negatívról készült későbbi zselatinos ezüst nagyítás a sajtó számára. Jelzés nélkül. Apró felületi sérüléssel. 15x10 cm
2506389
12678
406
Photo
cca 1978 Kaiser Ottó: Szamárkóró című, jelzés nélküli vintage fotója, 18x24 cm
2506385
12679
406
Photo
cca 1972 Kalocsai Rudolf (?-?) budapesti fotóriporter és fotóművész hagyatékából 1 db feliratozott vintage fotó, 24x18 cm 2506126
12680
406
Photo
C. Kovács István: Hídon, pecséttel jelzett fotó, 23×15 cm 2511267
12681
406
Photo
Kankovszky Ervin (1884-1945) 10 db magyar népvisletes fotó sorozat 10 db pecséttel jelzett fotó, hozzá a képek leírása német nyelven 24x18 cm 2506089
12682
406
Photo
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF