Foto

Zahl der Lose: 491

cca 1890 Genova 3 db nagy méretű szobor fotó 30x34 cm
13091.

Rufpreis:
1 000 HUF

13092.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1900-40 össz. 4 db francia fotó, 2 db esküvő témában, 10x7 és 16x11 cm közötti méretben
13093.

Rufpreis:
1 000 HUF

1932-33 IV. osztály fotója lány diákokkal, Burger Ottó, Baja vintage fotója kartonon, pecséttel jelzett, karton foltos, 16x22 cm
13094.

Rufpreis:
1 200 HUF

1949 Kislány babával, vintage színezett fotó kartonon, Könczöl Antal fényképész által jelzett és datált, hátoldalán Könczöl Antal diapozitív-trükkfilm-fotó fényképész pecsétjével is jelzett, 22x17 cm
13095.

Rufpreis:
1 000 HUF

1912-13 Licsérd (Ličartovce) elemi iskola I-IV. osztály fotója, Szilágyi Arthur, Miskolc vintage fotója, üvegezett fa keretben, 12x16,5 cm
13096.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kb 40 darabors vegyes üvegdia tétel, közte erdélyi látképekkel
13097.

Rufpreis:
1 800 HUF

kb 40 darabos vegyes üvegdia tétel, közte erdélyi látképekkel
13098.

Rufpreis:
1 800 HUF

60 db régi fotó: közlekedés, vasút, téli sport, városok, tájak, családi porték, csoportképek
13099.

Rufpreis:
3 000 HUF

Keményhátú fotó tétel a századforduló környékéről, vizitkártyák, kabinetfotók különböző műtermekből (Lojanek, Scheffler, Dolezer, Nagyvárad, Szabadka, Győr, Budapest, stb.), összesen 45 db, vegyes méretben
13100.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

cca 1950 6 db Forte film életképekkel, járművekkel nyaralással
13101.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF