Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

25

Beschreibung:

cca 1877 Köz isteni tiszteletre rendelt énekes-könyv, zsoltárok és dicséretek néhány imádsággal. Debreczen,é.n. ,Eperjessy István (Telegdi K. Lajos utóda),(Debrecen Sz. Kir. Város Könyvnyomda-Vállalata), 399+1 p. XI. kiadás. Későbbi bársony-kötésben, az elülső táblán bakelit, fém, csont rátéttel, fém kapoccsal, a hátsó kötéstáblán bakelittel, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, a hátsó borítón mentén kis sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert