Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Breville, Guyard de: Histoire de Pierre du Terrail, dit le Chevalier Bayard, sans peur et sans reproche. Nouvelle Edition. Paris, 1810, Librairie Associes. 346 p + 1 t. (rézmetszetű illusztráció). Francia nyelven. Aranyozott gerincű, kissé sérült egészbőr kötésben, enyhén dohos, néhány lap kissé foltos, belső kötéstáblán korabeli beragasztott ajándékozási sorokkal, előzéklapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel. / full leather binding, some pages a bit spotty.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf