Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

Alphonse Daudet: Aventures Prodigieuses de Tartarin de Tarascon. Paris, 1887., E. Dentu. Francia nyelven. Szövegközti és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két illusztrációt kiszíneztek.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor