Garbedian H. Gordon: A természettudomány legújabb állomásai Bp. 1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült borítóval és kissé laza kötéssel.
Ritter P. Tibor - Nemlaha György - Straub Dezső: Csodahajó. Noé bárkájától a szárnyashajóig. Világutazás Kiskönyvtár. H.n., é.n., Redakció Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.