Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1941, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
A magyar alumínium 50 éve. Szerk.: Dr. Várhegyi Győző et al. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. 511 p. Számos fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
100 éves az épületgépészeti szerelőipar. Szerk.: Dr. Menyhárt József et al. Bp., 1987, Épületgépészeti Technika/Épületgépészet. 264 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, védőfóliában.
Repülőgép hajtómű szerkezettan II, Repülőgépek villamosgépei és berendezései, Aerodinamika és repüléselmélet II. Bp., 1979-80. KPM Kiadói papírkötésben. Kiadói forgalomban nem kapható tankönyvek
Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1977. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel illusztrálva. Egészvászon-kötés, nylon-védőborítóval. Szép állapotban.
Messinger, Franz: Das Steinkohlengas im Kampf gegen die Verschwendung des Nationalvermögens. Oldenburg, é.n., Druck und Verlag von Gerhard Stalling. 138 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. Könyvkötői aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, sérült borítóval és gerinccel, három lapon (részben a szöveget is érintő) hiánnyal, intézményi bélyegzőkkel.