Bücher: Technik

Zahl der Lose: 27

Mosonyi, Emil: Water Power development. I.-II. Budapest 1957. MTA. Kiadói vászonkötésben Csak 1400 pld!
17235.

Rufpreis:
4 000 HUF

17236.

Rufpreis:
1 200 HUF

17237.

Rufpreis:
1 400 HUF

17238.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bánhalmi János.Szalay Péter: F-1 Autó modell história 1950-1986. Bp., 1987, MTI. Kiadói kartonált papírkötés.
17239.

Rufpreis:
1 000 HUF

Repülőgép hajtómű szerkezettan II, Repülőgépek villamosgépei és berendezései, Aerodinamika és repüléselmélet II. Bp., 1979-80. KPM Kiadói papírkötésben. Kiadói forgalomban nem kapható tankönyvek
17240.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kiss László-Kiszely Gyula: Magyarország műszaki múzeumai. Bp., 1982., Műszaki. Kiadói műbőr kötésben.
17241.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1977. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel illusztrálva. Egészvászon-kötés, nylon-védőborítóval. Szép állapotban.
17242.

Rufpreis:
1 000 HUF

17243.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. 216 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
17244.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Messinger, Franz: Das Steinkohlengas im Kampf gegen die Verschwendung des Nationalvermögens. Oldenburg, é.n., Druck und Verlag von Gerhard Stalling. 138 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. Könyvkötői aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, sérült borítóval és gerinccel, három lapon (részben a szöveget is érintő) hiánnyal, intézményi bélyegzőkkel.
17245.

Rufpreis:
1 600 HUF

17246.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF