Egészség-naptár. Szerk.: Dr. Schuschny Henrik. Bp., 1911, "Petőfi" Irodalmi Vállalat (Pesti Alfréd). Több korabeli reklámmal. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerince hiányzik.