17158.
Beendet 404. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. III. kötet. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. Az eredeti kiadás könyvdíszeivel. Bp.,1910, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott és sérült gerinccel és borítóval, sérült fűzéssel, előzéklapon ragasztás nyomaival, címlapon és első néhány lapon apró foltokkal.