Porzellan Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2471911
11212
402
Herendi virág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6+1 db 2458156
11213
402
Herendi zöld virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, alján mázrepedésekkel m: 14 cm, d: 14 cm 2469366
11214
402
2 db Herendi tárgy? tojás és tálka .Virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x10 cm, 7 cm
2472387
11215
402
Herendi 6db Tertia III. osztály, virág mintás mokkás csésze 5 db aljjal, kézzel festett, hibátlan, jelzett 2470394
11216
402
24000
2 db Herendi porcelán kaspó virág mintákkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15,5 cm, m: 11 cm 2471654
11217
402
Herendi Petit Bouquet de rose (PBR) rózsa mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 15×9 cm 2470896
11218
402
Herendi virág mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, III. osztály, kopott, d:17 cm, m:9 cm 2470400
11219
402
60000
Zsolnay Ősz kollekció (Ginkgo biloba) süteményes készlet (7 részes), kézzel festett magas tüzű porcelán, gazdag platina díszítéssel. Hibátlan, jelzett, d: 20,5 és 31 cm. 2472252
11220
402
80000
Zsolnay tollazott 25 részes étkészlet. Barokk mintás fehér étkészlet, kézi festésű tollazott aranyozással készült. Jelzett, komplett, hibátlan. 2472260
11221
402
40000
Zsolnay tollazott 6 személyes mokkás készlet. Barokk mintás fehér étkészlet, kézi festésű tollazott aranyozással készült. Jelzett, komplett, hibátlan. 2472261
11222
402
26000
Zsolnay tollazott 6 személyes szendvicses készlet. Barokk mintás fehér étkészlet, kézi festésű tollazott aranyozással készült. Jelzett, komplett, hibátlan. 2471450
11223
402
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett. Pécs, 1920 körül. Restaurált. m: 25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF