Porzellan

Zahl der Lose: 293

Herendi virág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6+1 db
11212.

Rufpreis:
10 000 HUF
14

Herendi zöld virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, alján mázrepedésekkel m: 14 cm, d: 14 cm
11213.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db Herendi tárgy? tojás és tálka .Virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x10 cm, 7 cm
11214.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi 6db Tertia III. osztály, virág mintás mokkás csésze 5 db aljjal, kézzel festett, hibátlan, jelzett
11215.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db Herendi porcelán kaspó virág mintákkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15,5 cm, m: 11 cm
11216.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Petit Bouquet de rose (PBR) rózsa mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 15×9 cm
11217.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Herendi virág mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, III. osztály, kopott, d:17 cm, m:9 cm
11218.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay Ősz kollekció (Ginkgo biloba) süteményes készlet (7 részes), kézzel festett magas tüzű porcelán, gazdag platina díszítéssel. Hibátlan, jelzett, d: 20,5 és 31 cm.
11219.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Zsolnay tollazott 25 részes étkészlet. Barokk mintás fehér étkészlet, kézi festésű tollazott aranyozással készült. Jelzett, komplett, hibátlan.
11220.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Zsolnay tollazott 6 személyes mokkás készlet. Barokk mintás fehér étkészlet, kézi festésű tollazott aranyozással készült. Jelzett, komplett, hibátlan.
11221.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay tollazott 6 személyes szendvicses készlet. Barokk mintás fehér étkészlet, kézi festésű tollazott aranyozással készült. Jelzett, komplett, hibátlan.
11222.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett. Pécs, 1920 körül. Restaurált. m: 25,5 cm
11223.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF