Porzellan Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2468151
11261
402
Zsolnay keménycserép vizes korsó. Máz alatti kék virágmintával. Jelzett. kis lepattanással. m: 21 cm
2474899
11262
402
Zsolnay retro porcelán bögre, Pécs, Mecseki Ércbányászati Vállalat felirattal és plasztikus díszítéssel, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, m: 12,5 cm 2467969
11263
402
Zsolnay, virágos fajansz tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 17 cm 2469353
11264
402
Zsolnay porcelán kulacs. Matricás, jelzett, kopásokkal. 15 cm
2472275
11265
402
Zsolnay tányérok: 10 db mély + 4 db lapos. Aranyozott, jelzett, kopásokkal. 2472893
11266
402
Zsolnay virág mintás 4 db teás csésze aljjal. Matricás, jelzett, kopott.
2472369
11267
402
Zsolnay virágmintás vázácska, matricás, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2470611
11268
402
Zsolnay tejes kanna, porcelán, jelzett, apró kopásokkal. m:10,5cm 2471640
11269
402
6500
Zsolnay porcelán váza virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 18,5 cm 2471641
11270
402
Zsolnay virágmintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis foltokkal. 12x8,5 cm 2471644
11271
402
Zsolnay virág mintás fali óra. Részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, nincs kipróbálva, d: 25 cm 2467415
11272
402
4800
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF