Porzellan Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433221
11310
402
Hollóházi porcelán ékszeres ládika. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 7x4 cm 2433392
11311
402
24000
Hollóházi Erika mintás mokkás készlet 6 személyes, komplett, + hozzá váza + leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal.
2453804
11312
402
Hollóházi kávés szett, BEAC felirattal, jelzett, hibátlan állapotban. 2453803
11313
402
Hollóházi kávés szett honvéd felirattal, jelzett, hibátlan állapotban. 2413312
11314
402
Hollóházi retro porcelán csésze készlet 10 csésze, 12 aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 8 cm
2396002
11315
402
Hollóházi népi mintás porcelán pálinkás készlet díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan.
2358066
11316
402
Hollóházi porcelán nyaklánc és fülbevaló szett. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában. Medál mérete 4,5 cm 2474505
11317
402
Hollóházi népies kakasos porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, apró kopással d: 14 cm 2474487
11318
402
Hollóházi régi emlék porcelán dísztányér, felirattal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm 2468705
11319
402
Hollóházi porcelán felsőrészes kávéfőző Veszprém dekorral. Jelzett. nem használt. 20 cm 2469682
11320
402
Hollóházi porcelán szelence d: 7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan + kristály vázácska 2473297
11321
402
Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF