Porzellan

Zahl der Lose: 293

Hollóházi porcelán ékszeres ládika. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 7x4 cm
11310.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi Erika mintás mokkás készlet 6 személyes, komplett, + hozzá váza + leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal.
11311.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hollóházi kávés szett, BEAC felirattal, jelzett, hibátlan állapotban.
11312.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi kávés szett honvéd felirattal, jelzett, hibátlan állapotban.
11313.

Rufpreis:
1 400 HUF
19

Hollóházi retro porcelán csésze készlet 10 csésze, 12 aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 8 cm
11314.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi népi mintás porcelán pálinkás készlet díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan.
11315.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán nyaklánc és fülbevaló szett. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában. Medál mérete 4,5 cm
11316.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi népies kakasos porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, apró kopással d: 14 cm
11317.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi régi emlék porcelán dísztányér, felirattal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
11318.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán felsőrészes kávéfőző Veszprém dekorral. Jelzett. nem használt. 20 cm
11319.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Hollóházi porcelán szelence d: 7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan + kristály vázácska
11320.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11321.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF