Porzellan

Zahl der Lose: 289

11412.

Rufpreis:
2 800 HUF

2db csésze, 1db alj, porcelán, jelzett, kopott, m:6cm, d: 13,5cm
11413.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kínálótál, matricás, aranyozott, porcelán, hibátlan, jelzett, d: 20cm
11414.

Rufpreis:
1 200 HUF

6 db bögre m: 10cm, 1 db fedeles cukortartó m: 10cm, kézzel festett, aranyozott, apró kopásokkal, jelzett: Melody fine porcelain hand made.
11415.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

Fena porcelán mokkás készlet, matricás, aranyozott, rokokó jelenetes, kopott, jelzett.
11416.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

2db Limoges porcelán teás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 8cm.
11417.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

12 db porcelántányér, jelzett, matricás, apró karcokkal. (6 lapos d: 24cm, 6 mély d:21cm)
11418.

Rufpreis:
4 000 HUF

Baba csészék 6 db, porcelán, matricás, kopott.
11419.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db porcelán bögre, cseh, matricás díszítéssel, Karlsbad felirattal, lüszteres mázzal. Kopott, m: 5cm
11420.

Rufpreis:
1 600 HUF

Orosz süteményes készlet (6db süteményes tányér, 1db süteményes tál), matricás porcelán, d: 19 és 27 cm. Jelzett, kopott.
11421.

Rufpreis:
3 000 HUF

11422.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes porcelán állatfigurák (3db), részben jelzett. (kutya, macska)
11423.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF