Porzellan

Zahl der Lose: 289

Ceramis Sfantu Gheorghe (Sepsiszentgyörgy) porcelán gyertyatartó, plasztikusan rózsákkal díszített, 3 gyertyára kialakítva, kézzel festett, jelzett, apró csorbákkal, m: 4,5 cm, d: 11 cm
11364.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Kínai teás bögre fedéllel. Kézzel festett, jelzés nélkül, egy ragasztott lepattanással m: 15 cm
11365.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cseh Alt Wien mitológiai jelenetes tálka .Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 16 cm
11366.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porcelán elektromos asztali lámpa szövet búrával, matricás virág dekorral, szövet búrával, jelzett, apró kopásnyomokkal, égő nélkül, vezetékkel, kacsolóval, nem kipróbált, m: 45 cm
11367.

Rufpreis:
2 000 HUF

Copeland Late Spode fajansz teás csésze. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal .
11368.

Rufpreis:
2 400 HUF
31

Köhögés elleni rum feliratos porcelán edény. Jelzett. hibátlan 18 cm
11369.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik porcelán só és bors tartó. Kézzel festett, jelzett, kopott. 8,5x7 cm
11370.

Rufpreis:
1 000 HUF

1985 Petrozsény bányász bélyeggyűjtő kör porcelán tányér - Petrosani cercul filatelic minerul Petrosani. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11371.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schaubach Kunst hal mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 12,5 cm
11372.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gitározó béka, porcelán, jelzett, hibátlan. m:17cm
11373.

Rufpreis:
2 000 HUF

11374.

Rufpreis:
2 000 HUF

Camina román figurális porcelán, virágos tálat tartó puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11375.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF