Porzellan

Zahl der Lose: 289

Fajansz kínáló tál, Jelzés nélkül, kézzel festett, kopásokkal 30cm
11388.

Rufpreis:
3 000 HUF

Frankfurt térképével díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan. 17x18 cm
11389.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán kutya formáljuk persely jelzés nélkül H: 20 cm
11390.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fajansz süteményes kínálótál jelzés nélkül, talp és tál illeszkedésénél ragasztott, ragasztónyomokkal, d: 25 cm
11391.

Rufpreis:
3 000 HUF

Áttört fedeles kínáló jelzés nélkül virág díszítéssel D: 25 cm
11392.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül (MZ?) porcelán teás csésze. Kézzel festett, kis kopásokkal.
11393.

Rufpreis:
1 000 HUF
21

11394.

Rufpreis:
4 000 HUF

Echt Kobalt aranyozott kínálótál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 29x25 cm
11395.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11396.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett, népies áttört fali tányér. Kézzel festett, hibátlan. d: 30 cm
11397.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fajansz kínáló reggeliző tál, fém fogóval Matricás, jelzés nélkül, hibátlan d: 24 cm
11398.

Rufpreis:
2 400 HUF

6 db porcelán alátét Wiestoch látképeivel d: 10 cm
11399.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF