Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

Bakonyi Sándor (1892-1937) 1931. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923" bronz díjérem, hátoldalán "Arkanzas Bpest" gyártói jelzéssel és "III. hely 1931. VI. 27." gravírozással (38mm) T:AU,XF patina / Hungary 1931. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923" bronze award medal with "Arkanzas Bpest" maker's mark and "III. hely 1931. VI. 27." engrave on the back. Sign.: Sándor Bakonyi (38mm) C:AU,XF patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk