Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

9

Beschreibung:

1932. "Magyar Úszó Szövetség Bajnoki Érem" aranyozott, jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon "VIZIPÓLÓ I. 1932" véséssel, "Ludvig E Budapest" gyártói jelzéssel (54,56g/0.800/51mm) + Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930. "Magyas Úszó Szövetség 1907" egyoldalas bronz emlékérem (42mm) T:AU / Hungary 1932. "Magyar Úszó Szövetség Bajnoki Érem (Champion's Award Medallion of the Hungarian Swimming Association)" gilt, hallmarked sports medallion with "VIZIPÓLÓ I. 1932" engraving on reverse and "Ludvig E Budapest" maker's mark (54,56g/0.800/51mm) + ~1930. "Magyar Úszó Szövetség 1907" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Greff (42mm) C:AU

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk