10081.
Beendet 40. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
70 000 HUF
189,70 EUR, 218,75 USD
XX. sz. elején működött magyar festő: Kalapos hölgy portréja, 1909. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Balra lent Restaurált. Paszpartuban. 57,5×46,5 cm. / Hungarian painter: Lady in hat, 1909. Oil on canvas, unsigned. Restored.