10082.
Beendet 40. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
90 000 HUF
243,90 EUR, 281,25 USD
Glatter Ármin (1861-1931): Cigarettázó hölgy piros ruhában. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (halványan). Dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben, 65,5×54 cm / Oil on canvas. Signed. Framed. 65,5x54 cm