Tétel

Rufpreis:

50 000 HUF

9

Beschreibung:

Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben, 20x27 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower left. Framed, 20x27 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk