Tétel

Rufpreis:

70 000 HUF
189,70 EUR, 218,75 USD

Beschreibung:

Sovánka Károly (1883-1961): Őzek az erdőben. Ceruza, grafit, papír. Jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21,5x32,5 cm / Karol Šovánka (1883-1961): Roe in the forest. Pencil on paper, signed lower left, framed. 21,5x32,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk