Mihály Rezső (1889-1972): Próféta (szecessziós rajz), 1910-es évek. Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent (RM monogrammal). Üvegezett fakeretben. 32x24 cm. / Mihály Rezső (1889-1972): Prophet (art nouveau drawing). Watercolour and ink on paper, signed lower right, framed. 32x24 cm.