Tétel

Rufpreis:

1 900 000 HUF

Beschreibung:

Gulácsy Lajos (1882-1932): Ház a fák között, 1900 körül. Olaj, vászon, fára ragasztva. Jelezve balra lent: Gulácsy L. 37,5x26,5 cm. Keret hátoldalán Szépművészeti Múzeum 795/955 bírálati címkéjével. Bellák Gábor művészettörténész szakvéleményével. / oil on canvas, mounted on wood, signed. On the reverse with the label 795/955 by Hungarian Museum of Fine Arts.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras