Krizsán János (1866-1948): Nagybánya télen. Olaj, vászon. Jelezve jobb... https://www.darabanth.com/de/40-Gross-Auktion/40.1/Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~16770/Krizsan-Janos-1866-1948-Nagybanya-telen-Olaj-vaszon-Jelezve-jobbra-lent-Dekorativ-faker~II2850957
2850957
40
420000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Krizsán János (1866-1948): Nagybánya télen. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x70 cm/ János Krizsán (1866-1948): Snowy Baia Mare. Oil on canvas. Signed lower right. Framed.
: pk