10001.
Beendet 40. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
280 000 HUF
758,81 EUR, 875,00 USD
Basch Andor (1885-1944): Boglyák a Kereszthegy alatt (Nagybánya), 1900-as évek. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 66×80 cm / Basch Andor (1885-1944): Landscape around Baia Mare. Oil on canvas, signed, framed, 66×80 cm