Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Observations sur la physique, sur l'histoire naturelle et sur les arts, avec des planches en taille-douce, dédiées ? Mgr. le Comte d'Artois. Januier - Juin. 1778. Paris, 1778, Ruault, 2+546 p.+11 t. Francia nyelven. Félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos, javított gerinccel, az elülső tábla felső sarkán hiánnyal, 4 táblán sérüléssel, egy lap szélén kis sérüléssel, a címlap szélén hiánnyal, foltos lapokkal, 1 tábla hiánnyal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg