~1970. "Kiváló újító" + "A belkereskedelem kiváló dolgozója" + "A könnyűipar kiváló dolgozója" + "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" 4xklf aranyozott fém kitüntetés T:1-2
Ausztria DN "MIT DANK UND ANERKENNUNG - DIE BUNDESPOLIZEIDIREKTION WIEN (Hálával és elismeréssel - Bécsi Szövetségi Rendőrigazgatóság)" egyoldalas Br plakett, dísztokban (150x91mm) T:1-
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places