https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 87

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-
1
31971.

1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban T:1-
1
31972.

~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1970. "Kiváló újító" + "A belkereskedelem kiváló dolgozója" + "A könnyűipar kiváló dolgozója" + "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" 4xklf aranyozott fém kitüntetés T:1-2
1
31973.

~1970. "Kiváló újító" + "A belkereskedelem kiváló dolgozója" + "A könnyűipar kiváló dolgozója" + "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" 4xklf aranyozott fém kitüntetés T:1-2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
1
31974.

~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
~1970-1980. 3xklf "Magyar Államvasutak 10, 20 és 30 év szolgálatáért" zománcozott jelvény (18x27mm) T:1-
1
31975.

~1970-1980. 3xklf "Magyar Államvasutak 10, 20 és 30 év szolgálatáért" zománcozott jelvény (18x27mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata Br zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:1- NMK 601.
1
31976.

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata Br zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:1- NMK 601.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-
1
31977.

1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2005. "Fehér Asztal Lovagrend Nagy Aranykeresztje" zománcozott, aranyozott kitüntetés nyakszalaggal, miniatűr kitűzővel, eredeti dobozában T:1
1
31978.

2005. "Fehér Asztal Lovagrend Nagy Aranykeresztje" zománcozott, aranyozott kitüntetés nyakszalaggal, miniatűr kitűzővel, eredeti dobozában T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria / Bécs ~1900. "Általános Osztrák Művezető Szövetség" zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. "Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association)" gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon
1
31979.

Ausztria / Bécs ~1900. "Általános Osztrák Művezető Szövetség" zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. "Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association)" gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria DN "MIT DANK UND ANERKENNUNG - DIE BUNDESPOLIZEIDIREKTION WIEN (Hálával és elismeréssel - Bécsi Szövetségi Rendőrigazgatóság)" egyoldalas Br plakett, dísztokban (150x91mm) T:1-
1
31980.

Ausztria DN "MIT DANK UND ANERKENNUNG - DIE BUNDESPOLIZEIDIREKTION WIEN (Hálával és elismeréssel - Bécsi Szövetségi Rendőrigazgatóság)" egyoldalas Br plakett, dísztokban (150x91mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
14
 
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
1
31981.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places
1
31982.

Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse