https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 87

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing
1
31983.

Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Spanyolország ~1938-1975. "Katolikus Izabella-rend nagykeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, hátoldalán "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" gyártói jelzés (76x76mm) T:2- zománchibák, zománchiány, előlapi medalion javított/ragasztott Spain ~1938-1975. "Order of Isabella the Catholic Star of Grand Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" on reverse (76x76mm) C:VF enamell errors, enamell missing, the obverse medallion is repaired/glued
1
31984.

Spanyolország ~1938-1975. "Katolikus Izabella-rend nagykeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, hátoldalán "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" gyártói jelzés (76x76mm) T:2- zománchibák, zománchiány, előlapi medalion javított/ragasztott Spain ~1938-1975. "Order of Isabella the Catholic Star of Grand Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" on reverse (76x76mm) C:VF enamell errors, enamell missing, the obverse medallion is repaired/glued

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN Máriát ábárzoló, kétoldalas, latin nyelvű Al vallási érem füllel. "O MARIA SINE LABE CONCEPTA ORA PRO NOBIS! / REGINA SACRATISSIMI ROSARII ORA PRO NOBIS!" (33x30mm) T:2,2-
1
31985.

DN Máriát ábárzoló, kétoldalas, latin nyelvű Al vallási érem füllel. "O MARIA SINE LABE CONCEPTA ORA PRO NOBIS! / REGINA SACRATISSIMI ROSARII ORA PRO NOBIS!" (33x30mm) T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, dísztokban T:2
1
31986.

DN "A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, dísztokban T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN "Lánchíd" Al kitűző (17,5x17,5mm) T:1-
1
31987.

DN "Lánchíd" Al kitűző (17,5x17,5mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4db-os jelvénytétel, benne: ~1930. "Vendéglősök és Korcsmárosok Országos Egyesülete" zománcozott gomblyukjelvény (24mm) + ~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) + 1930-1940. "HR (Hadirokkant)" Br gomblyukjelvény (12x16mm) + ~1945. "Kossuth-címer" festett műanyag kitűző T:2-3
1
31988.

4db-os jelvénytétel, benne: ~1930. "Vendéglősök és Korcsmárosok Országos Egyesülete" zománcozott gomblyukjelvény (24mm) + ~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) + 1930-1940. "HR (Hadirokkant)" Br gomblyukjelvény (12x16mm) + ~1945. "Kossuth-címer" festett műanyag kitűző T:2-3

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Vegyes 8db-os szocialista jelvény tétel, közte 2db Úttörő jelvény valamint "Kitűnő tanuló" díjérem szalagon és "Jó tanulásért" zománcozott jelvény T:2
1
31989.

Vegyes 8db-os szocialista jelvény tétel, közte 2db Úttörő jelvény valamint "Kitűnő tanuló" díjérem szalagon és "Jó tanulásért" zománcozott jelvény T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
12
 
9db-os cserkész magyar és külföldi jelvény, sapkajelvény tétel T:2-3
1
31990.

9db-os cserkész magyar és külföldi jelvény, sapkajelvény tétel T:2-3

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
10db klf törzsgárda jelvény, közte "Vízügyi Törzsgárda 10, 20 és 30 év után" zománcozott fém jelvények + ~1950-1960. "A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ" zománcozott fém jelvény erősen sérült állapotban T:1-3
1
31991.

10db klf törzsgárda jelvény, közte "Vízügyi Törzsgárda 10, 20 és 30 év után" zománcozott fém jelvények + ~1950-1960. "A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ" zománcozott fém jelvény erősen sérült állapotban T:1-3

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "XIV. Dózsa György Általános Iskola" zománcozott fém iskolajelvény T:2 kis zománchiba
1
31992.

DN "XIV. Dózsa György Általános Iskola" zománcozott fém iskolajelvény T:2 kis zománchiba

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN "Kiváló Véradó" bronz fokozat miniatűrrel, dísztokban (~40mm) T:1-
1
31993.

DN "Kiváló Véradó" bronz fokozat miniatűrrel, dísztokban (~40mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN "Arkansas Deputy Sheriff" aranyozott fém jelvény német nyelvű tanúsítvánnyal T:1
1
31994.

DN "Arkansas Deputy Sheriff" aranyozott fém jelvény német nyelvű tanúsítvánnyal T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse