Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing
Spanyolország ~1938-1975. "Katolikus Izabella-rend nagykeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, hátoldalán "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" gyártói jelzés (76x76mm) T:2- zománchibák, zománchiány, előlapi medalion javított/ragasztott Spain ~1938-1975. "Order of Isabella the Catholic Star of Grand Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" on reverse (76x76mm) C:VF enamell errors, enamell missing, the obverse medallion is repaired/glued
DN Máriát ábárzoló, kétoldalas, latin nyelvű Al vallási érem füllel. "O MARIA SINE LABE CONCEPTA ORA PRO NOBIS! / REGINA SACRATISSIMI ROSARII ORA PRO NOBIS!" (33x30mm) T:2,2-
10db klf törzsgárda jelvény, közte "Vízügyi Törzsgárda 10, 20 és 30 év után" zománcozott fém jelvények + ~1950-1960. "A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ" zománcozott fém jelvény erősen sérült állapotban T:1-3