Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2443025
31947
399
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1950. "Földalatti Vasút Emlékérem" zománcozott Br kitüntető érem függelék nélkül (30mm) T:2
2359468
31948
399
Numismatik
1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" fémkitűző (27x19mm) T:1-
2437573
31949
399
Numismatik
1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozata" zománcozott aranyozott Br, ezüstözött Br kitüntetések mellszalagon T:1-,2 2416034
31950
399
Numismatik
~1955. "Országos Vízügyi Főigazgató / A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:2
2343991
31951
399
Numismatik
1955. "50 éves a Textil Szakszervezet" jelvény (3x) T:2-,3
2443032
31952
399
Numismatik
1956. "Olympic Games - Melbourne" zománcozott fém jelvény (21x25mm) T:2 zománchiba
2438525
31953
399
Numismatik
1956. "Tűzrendészeti Érem" arany fokozata, zománcozott és aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval, eredeti tokban T:1-,2 aranyozás kopott NMK: 564.
2438528
31954
399
Numismatik
1956. "Tűzrendészeti Érem" ezüst fokozata, zománcozott és ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval, eredeti tokban T:1-,2 ezüstözés kopott NMK: 565.
2278108
31955
399
Numismatik
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1 Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon C:UNC NMK 611. 2383840
31956
399
Numismatik
~1950. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" zománcozott jelvény miniatűrrel, dísztokban T:1-
2324172
31957
399
Numismatik
~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, dombornyomott Rákosi-címeres eredeti tokban T:1- 2413400
31958
399
Numismatik
~1950. "Május 1." zománcfestett Br lemezjelvény T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF