Werbungen Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433693
13991
399
Advertisement
Hungarotex Baghdadi & Akkad reklám 2433649
13992
399
Advertisement
Danubio Hungarian Ham reklámcímke
2433646
13993
399
Advertisement
Exporco Hungarian Ham reklámcímke
2433685
13994
399
Advertisement
Pari biscuits Export Monimpex címke
2433653
13995
399
Advertisement
2437164
13996
399
Advertisement
Stollwerck régi desszertes doboz, különleges, hajót ábrázoló szövet borítással, kopásnyomokkal, 28×25×4,5 cm
2440284
13997
399
Advertisement
cca 1900-1910 Vegyes reklám tétel, szecessziós grafikával, 3 db, "Gelb M. és Fia cs. és kir. udvari kárpitosok, díszítők és bútorgyárosok. Budapest, VI. Teréz-körut 46.", papír kartonon, jelzett (B.V./V.B.?), 26x19 cm; "Szűcs A. Kárpitos és Díszítő Mintaraktár és Műhely. VIII. József- körút 14.", papír kartonon, 6,5x9 cm.; "Pozdech József utóda Thury Ferenc. VI. Lehel - utca 8A. Cs. és Kir. Szabadalmazott harang és ércöntő. Szab. harang felszerelés, nagyszerkovácsság, ezüstáruszerszámgyára. 35 kitüntetés.", 6,5x9 cm. 2437898
13998
399
Advertisement
Regalia Media, m. kir. dohányjövedékes fadoboz, kopott, szakadozott címkékkel az oldalain, belül a lőcsei városháza képével, 2433636
13999
399
Advertisement
"Tecla Email elpusztíthatatlan" reklámos szórólap, hajtott, hátoldalán írással
2216744
14000
399
100
Advertisement
Budapesti Keksz- és Ostyagyár papír, illusztrált, bonbonos doboz, 14,5x21x5,5 cm + Magyar Édesipar 2db konyakmeggyes papírdoboza, 3,5x10,5x18,5 cm 2439180
14001
399
Advertisement
Vegyes söralátét tétel, kb. 200 db, változó állapotban, különféle méretben. 2169884
14002
399
100
Advertisement
cca 1860-1880 4 dr ruhabolt reklám. Litho reklámkártyák / 4 litho clothing advertisment Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF