Werbungen

Zahl der Lose: 96

Hungarotex Baghdadi & Akkad reklám
13991.

Rufpreis:
1 200 HUF

Danubio Hungarian Ham reklámcímke
13992.

Rufpreis:
1 200 HUF

Exporco Hungarian Ham reklámcímke
13993.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pari biscuits Export Monimpex címke
13994.

Rufpreis:
1 200 HUF

Globus Bacon reklámcímke
13995.

Globus Bacon reklámcímke

Rufpreis:
1 200 HUF

Stollwerck régi desszertes doboz, különleges, hajót ábrázoló szövet borítással, kopásnyomokkal, 28×25×4,5 cm
13996.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1900-1910 Vegyes reklám tétel, szecessziós grafikával, 3 db, "Gelb M. és Fia cs. és kir. udvari kárpitosok, díszítők és bútorgyárosok. Budapest, VI. Teréz-körut 46.", papír kartonon, jelzett (B.V./V.B.?), 26x19 cm; "Szűcs A. Kárpitos és Díszítő Mintaraktár és Műhely. VIII. József- körút 14.", papír kartonon, 6,5x9 cm.; "Pozdech József utóda Thury Ferenc. VI. Lehel - utca 8A. Cs. és Kir. Szabadalmazott harang és ércöntő. Szab. harang felszerelés, nagyszerkovácsság, ezüstáruszerszámgyára. 35 kitüntetés.", 6,5x9 cm.
13997.

Rufpreis:
2 000 HUF

Regalia Media, m. kir. dohányjövedékes fadoboz, kopott, szakadozott címkékkel az oldalain, belül a lőcsei városháza képével,
13998.

Rufpreis:
1 000 HUF

"Tecla Email elpusztíthatatlan" reklámos szórólap, hajtott, hátoldalán írással
13999.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapesti Keksz- és Ostyagyár papír, illusztrált, bonbonos doboz, 14,5x21x5,5 cm + Magyar Édesipar 2db konyakmeggyes papírdoboza, 3,5x10,5x18,5 cm
14000.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Vegyes söralátét tétel, kb. 200 db, változó állapotban, különféle méretben.
14001.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1860-1880 4 dr ruhabolt reklám. Litho reklámkártyák / 4 litho clothing advertisment
14002.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF