Werbungen Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2445015
13978
399
Advertisement
Royales magyar fa szivardoboz 17x13 cm 2416417
13979
399
Advertisement
cca 1940-1960 Vegyes reklámnyomtatvány tétel. címkék, szórólapok, levlapok.
2421999
13980
399
Advertisement
cca 1946-1956 Német textilipari gyárak katalógusai és reklámkiadványai, összesen 8 db
2288767
13981
399
Advertisement
9 db háború előtti vegyes, festett fém doboz
2178324
13982
399
100
Advertisement
2384388
13984
399
Advertisement
cca 1970-1980 Retró Coca-Cola fém italos tálca, kopásokkal, karcolásokkal, d: 30 cm
2384393
13985
399
Advertisement
cca 1970-1980 Retró Pepsi fém italos tálca, kopásokkal, karcolásokkal, d: 33 cm
2417916
13986
399
Advertisement
Régi nagy méretű Szent István cikóriás fadoboz, kopott és kissé sérült illusztrált papír borítással, 11x23x16 cm 2445775
13987
399
Advertisement
cca 1990 "Lehet, hogy ön is szénanáthás?", Rhinocort színes reklámplakátja, hajtva, 59x42 cm 2415451
13988
399
Advertisement
2 régi oliva és olajos kanna- Sasso olivaolaj fém kanna. 35 cm, W. Sch. Oel olajos kanna. 17x14 cm
2415459
13989
399
Advertisement
Háború előtti nagy méretű teás 26x30 cm és cipős doboz (Bence női cipőszalon) 17x27 cm Szakadásokkal. 2443194
13990
399
Advertisement
Kb. 300 db vegyes, nagyrészt modern reklámos kártyanaptár Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF