Werbungen

Zahl der Lose: 96

Royales magyar fa szivardoboz 17x13 cm
13978.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1940-1960 Vegyes reklámnyomtatvány tétel. címkék, szórólapok, levlapok.
13979.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1946-1956 Német textilipari gyárak katalógusai és reklámkiadványai, összesen 8 db
13980.

Rufpreis:
1 800 HUF

9 db háború előtti vegyes, festett fém doboz
13981.

Rufpreis:
2 000 HUF

13982.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

cca 1970-1980 Retró Coca-Cola fém italos tálca, kopásokkal, karcolásokkal, d: 30 cm
13984.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1970-1980 Retró Pepsi fém italos tálca, kopásokkal, karcolásokkal, d: 33 cm
13985.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi nagy méretű Szent István cikóriás fadoboz, kopott és kissé sérült illusztrált papír borítással, 11x23x16 cm
13986.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1990 "Lehet, hogy ön is szénanáthás?", Rhinocort színes reklámplakátja, hajtva, 59x42 cm
13987.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 régi oliva és olajos kanna- Sasso olivaolaj fém kanna. 35 cm, W. Sch. Oel olajos kanna. 17x14 cm
13988.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Háború előtti nagy méretű teás 26x30 cm és cipős doboz (Bence női cipőszalon) 17x27 cm Szakadásokkal.
13989.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kb. 300 db vegyes, nagyrészt modern reklámos kártyanaptár
13990.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF