Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437497
11944
399
6500
Sculptures, statuettes, plaques
Király karddal és zászlóval a kezében. Patinázott fém, jó állapotú. Jelzett: Jeges 1968, m: 38,2 cm 2437514
11945
399
Art déco bronz táncosnő, sérült, m: 24 cm 2439022
11946
399
36000
Ismeretlen bronz szobor, húsvét-szigeteki szobor, gránit talapzaton. m: 26 cm 2439099
11947
399
26000
Bolyai János patinázott bronz büszt, jelzett: BZ. m: 15 cm 2439802
11948
399
4600
Csavarokból készült Don Quijote de la Mancha 22x10cm
2441028
11949
399
Arjuna (indiai mitológia alakja) bronz csengő. Sérült. m: 20cm 2441868
11951
399
Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm
2441983
11952
399
Hegedűs a háztetőn, feltehetően Ben Zion izraeli művész munkája, ezüstözött műanyag, jelzett, szép állapotú. m: 13 cm 2442042
11953
399
Ló szobor, jelzés nélkül, bronz, javított. talapzattal m: 14,5 cm h: 17 cm 2442228
11954
399
Vívó figura, jelzett, fa talpon. m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF