Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2413285
11932
399
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül. Tálat/földgömböt tartó Atlasz. Bronz szobor. 15 cm Alján és tetején fúrt csavarmenettel, lyukkal 2301998
11933
399
60000
Csíkszentmihályi Róbert (1940-): Mercurius -Merkúriusz - BNV vásárdíj 1991. Bronz, jelzett. m: 39 cm
2445266
11934
399
Afrikai keményfa faragott maszk. fali dísz 30 cm
2413143
11935
399
Koczogh András (1942-): Erdélyi fejszobor. Faragott fa. Jelzett, festett. 41 cm 2443568
11936
399
Jelzés nélkül: Táncos lány csörgődobbal. Bronz szobor, márvány talapzaton 22 cm 2443564
11937
399
14000
Jelzés nélkül: Balerina. Bronz szobor, márvány talapzaton (kis lepattanás) 30 cm 2443543
11938
399
Az utolsó vacsora, bronz domborműves falikép, 32x19,5 cm 2444957
11939
399
Bronzírozott fém Nepoleon büszt műkő talapzaton 18 cm 2445016
11940
399
Szűz Mária és a kis Jézus bronz kisplasztika. jelzés nélkül. 21x10 cm 2446044
11941
399
Oláh Sándor: Vénusz. Bőr szobor, jelzett, kopott, m:46 cm
2441078
11942
399
30000
2436500
11943
399
Bory Jenő (1879-1959) - Szégyenlőske (1922) női akt Patinázott kerámia. Talapzaton jelezve: Bory J. 1922 Sérült és restaurált. (Nagy márvány köztéri szobra a székesfehérvári Bory-várban található.) Strobl Alajos szobrásznövendéke volt. m: 54,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF