Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF

33

Beschreibung:

Bory Jenő (1879-1959) - Szégyenlőske (1922) női akt Patinázott kerámia. Talapzaton jelezve: Bory J. 1922 Sérült és restaurált. (Nagy márvány köztéri szobra a székesfehérvári Bory-várban található.) Strobl Alajos szobrásznövendéke volt. m: 54,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert